DELTA DPS-90FB A Power AC Adapter 12V 7.5A 90W DELTA12V7.5A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V7.5A90W-4PIN
  • InPut:100-240V~2A-1A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Adapter Tip Mote: Top Bottom -
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):150.37 x 59.86 x 36.47mm