*Brand NEW* DELTA 12.0V 10.0A 120.0W AC/DC AC ADAPTER DPS-120AB-4 POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:DELTA
MODER NO:DPS-120AB-4
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12.0V 10.0A 120.0W
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* DELTA 12.0V 10.0A 12]
  • 5353 Units in Stock
*Brand NEW* DELTA 12.0V 10.0A 120.0W AC/DC AC ADAPTER DPS-120AB-4 POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* DELTA 12.0V 10.0A 120.0W AC/DC AC ADAPTER DPS-120AB-4 POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* DELTA 12.0V 10.0A 120.0W AC/DC AC ADAPTER DPS-120AB-4 POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.