DELTA DPS-60PB A Power AC Adapter 12V 5.417A 65W DELTA12V5.417A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V5.417A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100v-240v 2.0A 50-60hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.417A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm