DELTA 79HOO107-11M Power AC Adapter 9V 1.67A 15W DELTA9V1.67A15W-HTC-UK-W
Qty.
  • Item Name:NewDELTA9V1.67A15W-HTC-UK-W
  • InPut:100-240V~0.6A 50-60H
  • Adapter Output Voltage: 9V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 15W