DELTA AP13D05 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W DELTA19V4.74A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V4.74A90W-4PIN
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 4 PIN
  • Weight( Adapter only ) :476g
  • Dimension( L x W x H ):132.60 x 58.00 x 30.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Pin 1 pin 2 ; Pin3 Pin4 -