DELTA ADP-90ER B Power AC Adapter 54V 1.58A 85W DELTA54V1.58A85W-Molex-4pin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA54V1.58A85W-Molex-4pin
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 85W
  • Adapter Tip Mote: Molex 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA54V1.58A85W-Molex-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [DELTA ADP-90ER B Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA ADP-90ER B Power AC Adapter 54V 1.58A 85W DELTA54V1.58A85W-Molex-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA ADP-90ER B Power AC Adapter 54V 1.58A 85W DELTA54V1.58A85W-Molex-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA ADP-90ER B Power AC Adapter 54V 1.58A 85W DELTA54V1.58A85W-Molex-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.