DELTA ADP-90DR B Power AC Adapter 54V 1.67A 90W DELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF
Qty.
  • Item Name:NewDELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF
  • InPut:100-240V 2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 4pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Left right -
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [DELTA ADP-90DR B Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA ADP-90DR B Power AC Adapter 54V 1.67A 90W DELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA ADP-90DR B Power AC Adapter 54V 1.67A 90W DELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA ADP-90DR B Power AC Adapter 54V 1.67A 90W DELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.