DELTA ADP-10UB Power AC Adapter 5V 2A 10W DELTA5V2A10W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA5V2A10W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~0.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :144g
  • Dimension( L x W x H ):85.20 x 49.90 x 31.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA5V2A10W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter