DELTA A65-24V/3A Power AC Adapter 24V 3A 72W DELTA24V3A72W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V3A72W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 72W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):128.16 x 51.30 x 30.55mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V3A72W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter