DELTA A12-230P1A Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W DELTA19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~3.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in the tip center
  • Weight( Adapter only ) :780g
  • Dimension( L x W x H ):170.4 x 85.6 x 34.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:The external diameter of the interface is 7.4mm, Please measure the size of your original adapter connector before purchasing this adapter.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter