DELTA 12V 0.56A AC/DC Adapter DELTA12V0.56A26W-6holes
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V0.56A26W-6holes
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 0.56A
  • Adapter Power: 26W
  • Adapter Plug Size: 6holesmm
  • Weight( Adapter only ) :385g
  • Dimension( L x W x H ):110.21 x 62.18 x 33.06mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V0.56A26W-6holes Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    ADP-29EB A AC Adapter,
    • Model:
      [DELTA 12V 0.56A AC/DC Adapter D]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA 12V 0.56A AC/DC Adapter DELTA12V0.56A26W-6holes Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA 12V 0.56A AC/DC Adapter DELTA12V0.56A26W-6holes adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA 12V 0.56A AC/DC Adapter DELTA12V0.56A26W-6holes AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.