DARFON BA01-J Power AC Adapter 19V 2.1A 40W DARFON19V2.1A40W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewDARFON19V2.1A40W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :148g
  • Dimension( L x W x H ):89.50 x 35.80 x 25.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:LITEON Brand
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DARFON19V2.1A40W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter