DAJING USE FOR 15INCH MONITOR Power AC Adapter 12V 4A 48W DAJING12V4A48W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewDAJING12V4A48W-5.5x2.1mm
  • InPut:180-240V~1.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :251g
  • Dimension( L x W x H ):118.20 x 59.00 x 35.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DAJING12V4A48W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter