DAJING SHOWCASE POWER Power AC Adapter 12V 2A 24W HP12V2A24W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewHP12V2A24W-5.5x2.5mm-US
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :130g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HP12V2A24W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter