DAJING DJ-120500-SA Power AC Adapter 12V 5A 60W DAJING12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDAJING12V5A60W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Package:
    1 x DAJING12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter