DAJING DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK
Qty.
  • Item Name:NewSA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5*2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :85g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    DJ-120200-20K AC Adapter, DJ-120200-20K AC Adapter, SA07H1217 AC Adapter, SA07H1217 AC Adapter,
    • Model:
      [DAJING DJ-120200-20K Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    DAJING DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DAJING DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DAJING DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.