COMING DATA 12V 2A AC/DC Adapter COMINGDATA12V2A24W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewCOMINGDATA12V2A24W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Note:OutPut: 12V 2A, 5V 2A
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x COMINGDATA12V2A24W-4PIN Laptop AC Adapter
    Compatible Part Numbers:
    CP1205 AC Adapter,
    • Model:
      [COMING DATA 12V 2A AC/DC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    COMING DATA 12V 2A AC/DC Adapter COMINGDATA12V2A24W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the COMING DATA 12V 2A AC/DC Adapter COMINGDATA12V2A24W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the COMING DATA 12V 2A AC/DC Adapter COMINGDATA12V2A24W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.