CRESTRON PW-2420RU Power AC Adapter 24V 2.5A 60W CRESTRON24V2.5A60W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewCRESTRON24V2.5A60W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CRESTRON24V2.5A60W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter