CLEVO P150 Power AC Adapter 19V 9.47A 180W FSP19V9.47A180W-7.4X5.0mm-no-pin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V9.47A180W-7.4X5.0mm-no-pin
  • InPut:100-240V~2.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.47A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 7.4 X 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: no pin inside
  • Weight( Adapter only ) :805g
  • Dimension( L x W x H ):170.47 x 85.50 x 41.63mm