CISCO UC520 Power AC Adapter 12V 15A 180W DELTA12V15A180W-8holes
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V15A180W-8holes
  • InPut:100-240V 4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 15A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: Molex 8 Holes
  • Weight( Adapter only ) :1310g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V15A180W-8holes Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    Compatible Part Numbers:
    341-0222-02 AC Adapter, EADP-180BB B AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO UC520 Power AC Adapter 12V]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO UC520 Power AC Adapter 12V 15A 180W DELTA12V15A180W-8holes Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO UC520 Power AC Adapter 12V 15A 180W DELTA12V15A180W-8holes adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO UC520 Power AC Adapter 12V 15A 180W DELTA12V15A180W-8holes AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.