*Brand NEW*GSP 24V 1A AC Adapter Hyperice hypervolt GSCC1000S024V24G Power Supply
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
* The way the Order Total modules work is that they show up at checkout time
 Sold Out
Item Name:
Brand:GSP
Model:GSCC1000S024V24G
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:24V 1A
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GSP 24V 1A AC Adapter]
  • 0 Units in Stock
*Brand NEW*GSP 24V 1A AC Adapter Hyperice hypervolt GSCC1000S024V24G Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GSP 24V 1A AC Adapter Hyperice hypervolt GSCC1000S024V24G Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GSP 24V 1A AC Adapter Hyperice hypervolt GSCC1000S024V24G Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.