CISCO SG300-P Power AC Adapter 48V 2.5A 120W FSP48V2.5A120W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V2.5A120W-4PIN
  • InPut:100-240V~,50-60Hz,2A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin