CISCO NAS200 Power AC Adapter 12V 5A 60W DELTA12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100~240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :282g
  • Dimension( L x W x H ):150.24 x 65.31 x 35.37mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter