*Brand NEW*GM95-145600-D HCX6005-145100N Power Adapter GREAT 14.5V 4.1A 14.5V 6A 13.5V 6
Qty.
*Brand NEW*GM95-145600-D HCX6005-145100N Power Adapter GREAT 14.5V 4.1A 14.5V 6A 13.5V 6.0A Car Refrigerator to Home Charger GSD-1454100 GRT60-146410F GM59-GM68-GM60-145410-D
Item Name:
Power Adapter Model:GSD-1454100 GRT60-146410F GM59-GM68-GM60-145410-D GM95-145600-D HCX6005-145100N
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage:14.5V 4.1A 14.5V 6A 13.5V 6.0A (13V-15V 4A-6A)
Color: Black
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GM95-145600-D HCX6005]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*GM95-145600-D HCX6005-145100N Power Adapter GREAT 14.5V 4.1A 14.5V 6A 13.5V 6 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GM95-145600-D HCX6005-145100N Power Adapter GREAT 14.5V 4.1A 14.5V 6A 13.5V 6 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GM95-145600-D HCX6005-145100N Power Adapter GREAT 14.5V 4.1A 14.5V 6A 13.5V 6 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.