CISCO LS50V20A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :110g
  • Dimension( L x W x H ):65.56 x 44.57 x 32.22mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    LS50V20A AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO LS50V20A Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO LS50V20A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO LS50V20A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO LS50V20A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.