CISCO CS-KIT-MINI-K9 Power AC Adapter 12V 5.83A 70W FSP12V5.83A70W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V5.83A70W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-1.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.83A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm