CISCO 5V 3A AC/DC Adapter CISCO5V3A30W-Molex-6pin
Qty.
  • Item Name:NewCISCO5V3A30W-Molex-6pin
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Tip Note: Molex 6 pins
  • Weight( Adapter only ) :460g
  • Dimension( L x W x H ):150.40 x 65.10 x 35.60mm
  • Note:OutPut: 5v/3.0A 12v/2.0A -12V/0.2A, Appearance New Grade > 96%.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO5V3A30W-Molex-6pin Laptop AC Adapter
    Compatible Part Numbers:
    34-0874-01 AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO 5V 3A AC/DC Adapter CISCO]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO 5V 3A AC/DC Adapter CISCO5V3A30W-Molex-6pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO 5V 3A AC/DC Adapter CISCO5V3A30W-Molex-6pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO 5V 3A AC/DC Adapter CISCO5V3A30W-Molex-6pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.