CISCO 3504 SERIES WIRELESS Power AC Adapter 12V 4.6A 55W DELTA12V4.6A55W-Molex4pin
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
* The way the Order Total modules work is that they show up at checkout time
 Sold Out
  • Item Name:NewDELTA12V4.6A55W-Molex4pin
  • InPut:100-240V~1.8A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.6A
  • Adapter Power: 55W
  • Weight( Adapter only ) :650g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out Put: 12v 4.6A 115W Max, -53.5v 1.13A, Used item
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V4.6A55W-Molex4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [CISCO 3504 SERIES WIRELESS Power]
    • 0 Units in Stock
    CISCO 3504 SERIES WIRELESS Power AC Adapter 12V 4.6A 55W DELTA12V4.6A55W-Molex4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO 3504 SERIES WIRELESS Power AC Adapter 12V 4.6A 55W DELTA12V4.6A55W-Molex4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO 3504 SERIES WIRELESS Power AC Adapter 12V 4.6A 55W DELTA12V4.6A55W-Molex4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.