CHICONY W12-010N3B Power AC Adapter 5.35V 2A 10.7W CHICONY5.35V2A-EU
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY5.35V2A-EU
  • InPut:100-240V 50/60Hz 0.3A
  • Adapter Output Voltage: 5.35V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10.7W
  • Weight( Adapter only ) :50g
  • Dimension( L x W x H ):53.3 x 43.3 x 27.1mm