CHICONY CPA09-A065N1 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W CHICONY19V3.42A65W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V3.42A65W-5.5x1.7mm
  • InPut:AC100-240V~1.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :224g
  • Dimension( L x W x H ):94.40 x 49.37 x 25.38mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V3.42A65W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter