CHICONY A20-330P1A Power AC Adapter 19.5V 16.92A 330W CHICONY19.5V16.92A330W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V16.92A330W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.92A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :1190g
  • Dimension( L x W x H ):200.10 x 100.10 x 37.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 98%, Less 10 pics in stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V16.92A330W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter