CHICONY A17-180P4B Power AC Adapter 20V 9A 180W CHICONY20V9A180W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY20V9A180W-5.5x2.5mm
  • InPut:AC100-240V 2.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 9A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: No pin in the tip center
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY20V9A180W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter