CHICONY A135A006L Power AC Adapter 20V 6.75A 135W LITEON20V6.75A135W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON20V6.75A135W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6.75A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :490g
  • Package:
    1 x LITEON20V6.75A135W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter