CHICONY A135A013P Power AC Adapter 19.5V 6.92A 135W CHICONY19.5V6.92A135W-5.5x1.7mm-thin
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V6.92A135W-5.5x1.7mm-thin
  • InPut:100-240V 2.37A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.92A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Adapter Tip Mote: Purple 5.5x1.7mm tip
  • Weight( Adapter only ) :400g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V6.92A135W-5.5x1.7mm-thin Laptop AC Adapter