*Brand NEW*UES180D2-240625SPA line DC24V150W Shilong Fuhua 24V6.25A four-pin power adapter
Item Name:
Power Adapter Model: UES180D2-240625SPA
Product Specifications: Power Adapter
Input Voltage: AC 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: DC 24V
Output Current: 6.25A
Voltage Accuracy: ±5% (no-load)
Power Polarity: Positive inside, negative outside, (inside + outside +)
Plug Style: Four-pin
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Output Voltage: DC 24V
Output Current: 6.25A