*Brand NEW*Suitable for ABT040120 Power Supply 12V 4A 48W Round Port AC DC Adapter
Qty.
This power adapter is suitable for ABT040120 and ABT 12V 4A devices. 12V 4A 48W stable output, round port connector, safe and durable. Wide voltage design for global use, brand new replacement power charger.Suitable for ABT power supply ABT040120 adapter DC12V4A round port charger transformer line
Suitable for ABT power adapter POWER SUPPLY model ABT040120 output DC12V4A round hole ABT040120 power adapter 12V4A power cord 5.5*2.5mm interface
Specifications:
Brand:ABT
Model: ABT040120
Input: 100-240V~ 50/60Hz
Output: DC12V 4A 48W
Connector: Round port
Compatibility: For ABT 12V 4A series devices
Protection: Overvoltage, overcurrent, short circuit protection
Condition: Brand New
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Suitable for ABT04012]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*Suitable for ABT040120 Power Supply 12V 4A 48W Round Port AC DC Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Suitable for ABT040120 Power Supply 12V 4A 48W Round Port AC DC Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Suitable for ABT040120 Power Supply 12V 4A 48W Round Port AC DC Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.