*Brand NEW*Original K48V150250U 15V 2.5A 37.5W AC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:K48V150250U
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:15V 2.5A
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original K48V150250U]
  • 3111 Units in Stock
*Brand NEW*Original K48V150250U 15V 2.5A 37.5W AC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original K48V150250U 15V 2.5A 37.5W AC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original K48V150250U 15V 2.5A 37.5W AC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.