*Brand NEW*Original Hoioto 12V 5A 60W AC Adapter ADS-65HI-12N-1 12060E Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand: Hoioto
MODER NO:ADS-65HI-12N-1 12060E
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 5A 60W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size: 6.5mm ×4.4mm
Packing list:
  • Model:
    [*Brand NEW*Original Hoioto 12V 5]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original Hoioto 12V 5A 60W AC Adapter ADS-65HI-12N-1 12060E Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original Hoioto 12V 5A 60W AC Adapter ADS-65HI-12N-1 12060E Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original Hoioto 12V 5A 60W AC Adapter ADS-65HI-12N-1 12060E Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.