*Brand NEW*Original DZ100ADL120800G 12V 8A 96W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:DZ100ADL120800G
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 12V 8A
Connecter Size:5.5*2.1mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original DZ100ADL1208]
  • 2131 Units in Stock
*Brand NEW*Original DZ100ADL120800G 12V 8A 96W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original DZ100ADL120800G 12V 8A 96W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original DZ100ADL120800G 12V 8A 96W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.