*Brand NEW*FSP FSP025-1AD207A DC 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER WA2220
Qty.
*Brand NEW*FSP FSP025-1AD207A DC 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER WA2220E-AG Power Supply
Item Name:
Brand:FSP
MODER NO:WA2220E-AG FSP025-1AD207A
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:DC 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5mm*2.1mm/2.5mm
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP FSP025-1AD207A DC]
  • 3432 Units in Stock
*Brand NEW*FSP FSP025-1AD207A DC 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER WA2220 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP FSP025-1AD207A DC 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER WA2220 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP FSP025-1AD207A DC 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER WA2220 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.