*Brand NEW*FSP FSP030-DFAN3 Charging Cable 30W Transformer DC48V 625mA 48V 0.625A Power
Qty.
*Brand NEW*FSP FSP030-DFAN3 Charging Cable 30W Transformer DC48V 625mA 48V 0.625A Power Adapter
Item Name:
Brand:FSP
Power Adapter Model:FSP030-DFAN3
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 0.625A /30W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP FSP030-DFAN3 Char]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*FSP FSP030-DFAN3 Charging Cable 30W Transformer DC48V 625mA 48V 0.625A Power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP FSP030-DFAN3 Charging Cable 30W Transformer DC48V 625mA 48V 0.625A Power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP FSP030-DFAN3 Charging Cable 30W Transformer DC48V 625mA 48V 0.625A Power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.