*Brand NEW*Original APD 12V 1.5A AC/DC ADAPTER WB-18R12FU Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:APD
Model:WB-18R12FU
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 1.5A
Connecter Size:5.5*2.5mm
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original APD 12V 1.5A]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*Original APD 12V 1.5A AC/DC ADAPTER WB-18R12FU Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original APD 12V 1.5A AC/DC ADAPTER WB-18R12FU Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original APD 12V 1.5A AC/DC ADAPTER WB-18R12FU Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.