*Brand NEW*Original 12V 3A AC/DC ADAPTER ADP36-S120A3000 Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:ADP36-S120A3000
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 3A
Connecter Size:5.5*2.1mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original 12V 3A AC/DC]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original 12V 3A AC/DC ADAPTER ADP36-S120A3000 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original 12V 3A AC/DC ADAPTER ADP36-S120A3000 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original 12V 3A AC/DC ADAPTER ADP36-S120A3000 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.