*Brand NEW*NER-SPSC8-045 Charger Genuine Routers Switching 19V 3.42A 65W NSA65ED-190342
Qty.
*Brand NEW*NER-SPSC8-045 Charger Genuine Routers Switching 19V 3.42A 65W NSA65ED-190342 Power Supply
Item Code: SPS19V3.42A65W-5.5x2.1mm
Input: 100-240V AC 50/60Hz 2A Max
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 3.42A
Adapter Power: 65W
Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
NER-SPSC8-045 AC Adapter NSA65ED-190342 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*NER-SPSC8-045 Charger]
  • 2658 Units in Stock
*Brand NEW*NER-SPSC8-045 Charger Genuine Routers Switching 19V 3.42A 65W NSA65ED-190342 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*NER-SPSC8-045 Charger Genuine Routers Switching 19V 3.42A 65W NSA65ED-190342 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*NER-SPSC8-045 Charger Genuine Routers Switching 19V 3.42A 65W NSA65ED-190342 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.