*Brand NEW*MSA-C1500IC12.0-18P-GB Genuine Moso 12.0v 1.5A 18w AC/DC Adapter Power Supply
Qty.
Item Code: MOSO12V1.5A18W-4PIN-UK
Input: 100-240v~ 50-60Hz 0.7A Max
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 18W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*MSA-C1500IC12.0-18P-G]
  • 5334 Units in Stock
*Brand NEW*MSA-C1500IC12.0-18P-GB Genuine Moso 12.0v 1.5A 18w AC/DC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*MSA-C1500IC12.0-18P-GB Genuine Moso 12.0v 1.5A 18w AC/DC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*MSA-C1500IC12.0-18P-GB Genuine Moso 12.0v 1.5A 18w AC/DC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.