*Brand NEW*MOSO MSA-Z3790WR190-072B0-E 19V 3.79A AC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:MOSO
Model:MSA-Z3790WR190-072B0-E
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 3.79A
Connecter Size:3.5*1.35mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*MOSO MSA-Z3790WR190-0]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*MOSO MSA-Z3790WR190-072B0-E 19V 3.79A AC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*MOSO MSA-Z3790WR190-072B0-E 19V 3.79A AC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*MOSO MSA-Z3790WR190-072B0-E 19V 3.79A AC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.