MEAN WELL 24V 9.2A AC/DC Adapter MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewMEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9.2A
  • Adapter Power: 221W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :1010g
  • Dimension( L x W x H ):208.10 x 85.10 x 46.10mm
  • Note:Appearance New Grade > 95%.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [MEAN WELL 24V 9.2A AC/DC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    MEAN WELL 24V 9.2A AC/DC Adapter MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MEAN WELL 24V 9.2A AC/DC Adapter MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MEAN WELL 24V 9.2A AC/DC Adapter MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.