*Brand NEW*MOSO MSA-C2000IC12.0-24P-GB MSA-C2000IC12.0-24P-CN 12V 2.0A 24W AC/DC Adapter
Qty.
*Brand NEW*MOSO MSA-C2000IC12.0-24P-GB MSA-C2000IC12.0-24P-CN 12V 2.0A 24W AC/DC Adapter Power Supply
Item Name:
Brand:MOSO
Model:MSA-C2000IC12.0-24P-GB MSA-C2000IC12.0-24P-CN
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 2.0A 24W
Connecter Size:4pin
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*MOSO MSA-C2000IC12.0-]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*MOSO MSA-C2000IC12.0-24P-GB MSA-C2000IC12.0-24P-CN 12V 2.0A 24W AC/DC Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*MOSO MSA-C2000IC12.0-24P-GB MSA-C2000IC12.0-24P-CN 12V 2.0A 24W AC/DC Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*MOSO MSA-C2000IC12.0-24P-GB MSA-C2000IC12.0-24P-CN 12V 2.0A 24W AC/DC Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.