*Brand NEW*Huntkey 12V 5A Monitor All-in-One Industrial PC 60W Power Adapter HKA06012050
Qty.
*Brand NEW*Huntkey 12V 5A Monitor All-in-One Industrial PC 60W Power Adapter HKA06012050-0A7/7F/7C All-in-One POS Industrial PC Power Supply HKA06012050-0A7-7CF Power Adapter
Item Name: Brand:Huntkey
Power Adapter Model:HKA06012050-0A7/7F/7C HKA06012050-0A7-7CF
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:12V 5A
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
  • Model:
    [*Brand NEW*Huntkey 12V 5A Monito]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*Huntkey 12V 5A Monitor All-in-One Industrial PC 60W Power Adapter HKA06012050 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Huntkey 12V 5A Monitor All-in-One Industrial PC 60W Power Adapter HKA06012050 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Huntkey 12V 5A Monitor All-in-One Industrial PC 60W Power Adapter HKA06012050 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.