*Brand NEW*Original SUNUN SA48BD-150300 15V 3A 45W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:SUNUN
Model:SA48BD-150300
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:15V 3A
Connecter Size:5.5*2.1mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original SUNUN SA48BD]
  • 3222 Units in Stock
*Brand NEW*Original SUNUN SA48BD-150300 15V 3A 45W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original SUNUN SA48BD-150300 15V 3A 45W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original SUNUN SA48BD-150300 15V 3A 45W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.